Ümraniye Eşya Depolama

           Ümraniye ticari ve evden eve nakliyat hizmetlerimiz yanında Ümraniye eşya depolama olarak ta hizmet vermekteyiz. Ümraniye eşya depolama hakkında bilgi ve hizmet almak için günün her saati bize ulaşabilir, her konuda bilgi ve fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

ümraniye eşya depolama Evinize sığmayan, satın alarak daha sonra kullanmayı planladığınız, gideceğiniz yere daha sonra götürmeyi düşündüğünüz, yenilediğiniz için eskilerini ne yapacağını bilemediğiniz eşyalarınız varsa ve bunların güvenle kalabileceği bir yer bulamıyorsanız en doğrusu bir depo kiralayarak eşyalarınızı buraya koymak olacaktır. Ümraniye Eşya Depolama son yıllarda ülkemizde de yaygınlaşmaya başlayan eşya depolama alanları ile fazla eşyalarınızın tamamını size özel ve güvenli alanlarda saklayabilir, dilediğiniz kadar burada tutabilir veya ihtiyacınız olduğunda alarak kullanabilirsiniz.

Ümraniye Akıllı Eşya Depolama Hizmetleri

Eşyanızın miktarına uygun büyüklükte bir depo ile her türlü riske karşı güvence sağlarsınız. Sıcaklık, yağış, sel veya benzeri olumsuz faktörlere karşı korumalı ve sigortalı olarak kiralanan eşya depoları ile hırsızlık gibi riskler için de güvence sağlamış olursunuz.

Ümraniye Evden Eve Nakliyat ve Eşya Depolama nakliye konusunda geniş bir yelpazede hizmet veren firmamızın müşterilerine özel depolama alanları da bulunmaktadır. Eğer evinizden veya işyerinizden çıkarmanız gereken eşyaları henüz götüreceğiniz bir yer yoksa veya bir süre bir yerde saklamak istiyorsanız, bu eşyaları adresinizden alarak sizin için hazırladığımız depolama alanlarına koyuyoruz. Dilediğiniz kadar burada kalan eşyalarınızı ne zaman isterseniz istediğiniz adrese naklederek sizi ciddi anlamda bir külfetten kurtarıyoruz.

Ümraniye Evden Eve NakliyatÜmraniye Ev Eşyası DepolamaÜmraniye Depolama

Ümraniye Evden Eve Nakliyat ve Eşya Depolama ile eğer depo kiralamak ve eşyalarınızı depoda saklamak istiyorsanız, eşyalarınızın ambalajlanması işleri de dahil firmamız tarafından yapılarak depo alanına istiflenir. Kameralı, güvenlikli ve sigortalı depolarımızın ücreti makul olduğu kadar aylık olarak talep edilir. Yani yıllık veya 6 aylık ödeme yapmanıza gerek kalmadan istediğiniz kadar eşyalarınızın depolarımızda kalmasını sağlayabilirsiniz.

Depo anahtarlarınız siz ve firmamızın yetkilisi dışında hiç kimsede bulunmaz. Olağanüstü haller haricinde sizin izniniz olmadan deponuz açılmaz ve girilmez. Ne zaman isterseniz eşyalarınız depodan alınarak istediğiniz adrese nakledilir.

Ümraniye eşya depolama hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak, kira bedelleri ve sözleşme koşullarını öğrenmek ve depo alanlarımızı görmek için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

(0532) 100 18 83 - TIKLA ARA